CUPRA
Extra

Barselona'dan dünyaya ilham veriyor

Performans, yaratıcılık ve benzersiz stil için ortak bir DNA - Barselona doğumlu markalar CUPRA ve FC Barcelona arasındaki ittifakı yönlendiren şey budur.

"CUPRA önümüzdeki beş sezon boyunca FC Barcelona ile ortaklık kuracak."

Extra

CUPRA’nın spora ve yeniliğe olan bağlılığı, onu bu tarihi anda futbol sahasına taşımıştır; Resmi Otomotiv ve Mobilite Ortağı olarak önümüzdeki beş sezon boyunca memleketinin futbol kulübüyle ortaklık kurdu. Geleneksel ortaklığın ötesine geçen markaların ana hedefleri, ortak değerlerinden ve geçmişlerinden şekillendirildi.

Barselona, ​​hem CUPRA hem de FC Barcelona'ya ev sahipliği yapıyor, her ikisi de dinamik bir ruhu paylaşıyor ve kendini genç yetenekleri ve yenilikçi düşünceyi teşvik etmeye adamış.

"Dünyanın en büyük futbol kulüplerinden biriyle olan bu yenilikçi ittifak, CUPRA markası için güçlü iddiamızı ve Barselona'ya olan bağlılığımızı gösteriyor. SEAT Başkanı ve özel otomobil bölümü CUPRA'nın Yönetim Kurulu Başkanı Luca de Meo, ayrıca, şehrin en büyük temsilcilerinden biriyle ortak olmak, bir organizasyon olarak küreselleşme stratejimizi destekleyecektir ”dedi.

CUPRA ayrıca futbol kulübünün Küresel Resmi Ortaklarından biri olarak da yerini alıyor.

Ayrıca kulübün Camp Nou'daki tüm iç saha maçlarında bir CUPRA VIP Box ve stadyumun dışında geçici olarak ayrılmış bir alan kurulacak ve Barça taraftarlarının markayı tanımaları sağlanacak. Ayrıca, stadyumun tesisleri kentsel mobilite projeleri için test alanı olacak.

Extra

CUPRA Formentor ayrıca FC Barcelona resmi otomobili olarak seçilen ilk model oldu. Duyuruda CUPRA CEO'su Wayne Griffiths, “CUPRA Formentor'u FC Barcelona'nın resmi arabası olarak adlandırmanın doğal bir hareket olduğunu vurguladı. Bu model, bu iki markanın doğduğu ve dünyaya ilham vermek istediğimiz şehir olan Barselona'da tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilecektir. Bu görev, otomobilin küresel görünürlüğünü artıracak ve bizi CUPRA'yı otomobil severler için arzu edilen bir marka haline getirme konusunda bir adım daha ileri taşıyacak. "

CUPRA ve FC Barcelona arasındaki ortaklığın bir parçası olarak, CUPRA Formentor kurumsal kullanım için futbol kulübüne teslim edilecek. Ayrıca, ortaklık, geniş bir renk paleti ve diğer birkaç tasarım öğesi ile yüksek düzeyde kişiselleştirme sayesinde yeni modelin keyfini çıkarmak isteyen oyuncuların kendi CUPRA Formentor'larını kişiselleştirme seçeneğine sahip olmalarını da sağlıyor. Markanın amiral gemisi modelini ele geçirme arzusunu ifade eden ilk oyunculardan biri, geçtiğimiz Şubat ayında CUPRA küresel elçisi olan Alman kaleci Marc ter Stegen oldu.

Bu özel işbirliğiyle ilgili daha heyecan verici haberler için bizi izlemeye devam edin.

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.