CUPRA

CUPRA alışılmadık yollar izliyor.

Kuralları sorgulamadan yenilik var olamaz. CUPRA Ateca ve CUPRA e-Racer, bir merak duygusu ve olanın ötesinde yaratıcı bir şekilde düşünme arzusuyla hareket ediyor.

Birincisi, CUPRA Ateca bir sürüş deneyimini yeniden icat etti. Sokaklardaki pistlerden esinlenerek, 300 HP, 4Drive ve DSG-7 ile sürmek için heyecan verici bir SUV. Ve hepsi bu değil. CUPRA Ateca, sportiflik ve zarafeti aynı anda birleştiriyor. Dış kısımda mütevazı bakır detaylar, karbon fiber ayna kasaları ve şımartmak için parlak siyah iç kısım.

Buna karşılık, CUPRA e-Racer bir yarış deneyimini yeniden icat etti. Adından da anlaşılacağı gibi, elektrikli bir yarış otomobili - dünyanın turne kategorisinde bir ilk. 680 HP ve 500 kW'a kadar azami güce sahip, 10 saniye boyunca korunabilen% 100 elektrik motoru. Zamanının ötesinde bir icat.

Ve sınırları test etmek için dünyaca ünlü yarış şampiyonlarından daha iyi kim var? 11 MotoGP galibiyetinin sahibi Andrea Dovizioso, CUPRA Ateca'nın direksiyonuna geçti. 3 kez MotoGP dünya şampiyonu olan Jorge Lorenzo, CUPRA e-Racer'ı idare etti. Castellolí'de, Barselona'dan sadece bir saat uzaklıkta. Zorlu virajlara, yükseklik değişikliklerine ve hatta çapraz geçişe sahip bir pist. Her iki araba da yarış pistinin en temel kuralına meydan okuyarak en yüksek hıza ulaştı. Ne olduğunu görmek için videoyu izleyin.

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.