CUPRA
CUPRA Garaj

CUPRA Garaj

CUPRA Garaj

CUPRA, kendine özel tasarlanan konsept Yetkili Satıcı showroom alanları ile satın alma deneyimini yeniden tanımlıyor.

CUPRA CEO'su, "Meksika, CUPRA için kilit pazarlardan biridir ve Latin Amerika'ya açılımımızın kapısı olacaktır" dedi.

Bu CUPRA Garajı ve takip edilecek olanlar, markanın özünü ve değerlerini sergilemek için tasarlandı: benzersizlik, gelişmişlik ve performans. Ziyaretçilere, etkileyici ve interaktif bir ortam aracılığıyla bayilik atmosferinden uzak, CUPRA'yı tanımanın benzersiz bir yolunu sunuyor.

Bu alan, marka kimliğinin somutlaşmış halidir. Garaj bölgesi, en önemli modellerimizi sergileyecek ve ziyaretçiler, modelleri yapılandırma veya VR CUPRA deneyimi ile etkileşim kurma şansına sahip olacak. Ziyaretçiler ayrıca CUPRA'nın yarışa ayrılmış bölgede markanın yarış arabaları ve yarış donanımlarını sergileyen motor sporları tarafını da tanıyacaklar. Markanın uzmanlarından biri olan CUPRA Master, özel bir alışveriş deneyimi için size rehberlik edecek ve test sürüşlerinde yardımcı olacaktır. Ayrıca, özel CUPRA koleksiyonlarının ve işbirliklerinin keyfini çıkarabileceğiniz bir Lifestyle bölgesi de olacak. Üstelik, ziyaretçiler CUPRA barda içeceklerin tadını çıkarabilirler.

CUPRA, bir buçuk yıldan biraz daha uzun bir süre önce kendi markası olarak piyasaya çıktı. Dünyaya, sürücü koltuğunun ötesine uzanan yaratıcılıklarını ve sportifliklerini ifade etmenin benzersiz bir yolunu sundu. Bugün, CUPRA Corners ağı aracılığıyla marka, olağanüstü ürünleri ve yaşam tarzı ve spor alanındaki deneyimleriyle dünya çapında beğeniliyor. CUPRA Garage'ın açılışı ile marka, dünyaya benzersiz bir deneyim sunma taahhüdünü pekiştirdi. CUPRA'yı deneyimleme yolculuğu burada başlıyor.

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.