CUPRA
Extra

Online Servis Randevusu

Servis Randevusu

Aracının servis randevusunu internet üzerinden almak için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz doldur.

1 2 3 4 5
1

2

2

3

3

Randevu Özeti
 • Ad Soyad
 • Telefon
 • E-Posta
 • Araç Plakası
 • Kilometre
 • Model Bilgileri
 • İstekleriniz
 • İl
 • Servis Noktası
 • Randevu Tarihi
 • Servis Danışmanı
 • Servis Saati

Aydınlatma Metni

Paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz ayrıca aşağıdaki iş süreçlerinde de işlenmektedir;

Kurumsal iletişim faaliyetlerinin, müşteri/potansiyel müşteri ilişkileri yönetimi süreçlerinin planlanması ve/veya icrası,
Anket ve müşteri memnuniyeti araştırmaları,
Talebiniz doğrultusunda irtibata geçilerek, talep edilen ürün ve/veya hizmetle ilgili olarak her türlü iletişim yapılması/ her türlü elektronik iletişim yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi,


Kişisel Veri Paylaşımı

Yukarıda paylaşmış olduğunuz olduğunuz kişisel verileriniz, bu verilerinizin işlenmesine ilişkin iletişim izni ve kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onaylarınız doğrultusunda, bu hizmetlerin sunulabilmesi amacıyla; Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş ("Doğuş Otomotiv") ile Doğuş Otomotiv’in ilgili yetkili satıcı ve yetkili servisleri (Doğuş Otomotiv’in güncel yetkili satıcı ve servis bilgilerine www.dogusotomotiv.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.) tarafından toplanmasına, kaydedilmesine, işlenmesine, saklanmasına, kullanılmasına ve aynı amaçlara yönelik olarak Doğuş Bilgi İşlem ve Teknoloji Hizmetleri A.Ş, Doğuş Otomotiv’in sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu yurtiçi ve/veya yurtdışındaki üçüncü taraflar, Doğuş Otomotiv iştirakleri ve bağlı ortaklıkları, hissedarları, Doğuş Otomotiv’in ithalatını yaptığı araçların üretici firmaları, Doğuş Otomotiv ve yetkili satıcı/yetkili servisleri adına veri işleyen araştırma, tanıtım ve danışmanlık hizmeti veren firmalar, ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş, yetkili kamu kurum ve kuruluşları ile paylaşılacaktır.

Vermiş olduğunuz onaylarınızı geri almak için;

Ticari elektronik ileti onayını geri almak için tarafınıza gönderilen sms veya e-postalardaki süreçleri takip ediniz.
Kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları onayınızı düzenlemek veya geri almak için www.cupraofficial.com.tr adresinde yer alan "Çerez Politikamı"zdan ulaşabilirsiniz.
Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin açık rızanızı geri almak için ayrıca dilediğiniz zaman KisiselVerilerim@dogusotomotiv.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.


Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 11. maddesi uyarınca sahip olduğunuz haklarınız ve bu hakları nasıl kullanacağınız ile ilgili detaylı bilgiye www.cupraofficial.com.tr adresinde yer alan “Kullanım Şartları ve Gizlilik/Kişisel Verilerin Korunması ve Aydınlatma Metni'ne buradan ulaşabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş reklamcılık uygulamaları da dahil olmak üzere online reklamcılıkla ilgili detaylı bilgi için Çerez Politikamıza buradan erişebilirsiniz.

Geri

CUPRA Türkiye resmi web sitesinde, CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca modellerinin güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz, Yetkili Satıcı ve Servis ağına ulaşabilirsiniz. CUPRA Formentor, CUPRA Leon ve CUPRA Ateca fiyat listesi ve özelliklerini keşfedebilir, satış ve servis kampanyaları ve fırsatlara ulaşabilirsiniz. Tüm CUPRA modellerinin donanımlar ve teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.